şeffaf Rimel

Hepsi Burada

şeffaf Rimel. Şeffaf maskara kullanımı en çok doğal makyajlara yakışıyor. Senşn yaşında makyajın fazlası olmaz denilerek anneler tarafından alınır parfüm makyaj maskara göz.

Omlashes Mascara Maskara Maskara Ki Rpi K
Omlashes Mascara Maskara Maskara Ki Rpi K

Güzel gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Şeffaf rimel genellikle tek başına kirpiklerde kullanılır maskara üzerine sürülmesi tavsiye edilmez. Göz rengine göre kontrast tonda sürülen bir renkli maskara ve far göz rengini.

Siyah maskara haricinde daha özgün tarzlar için kahverengi maskara yeşil mavi maskara şeffaf rimel gibi renk alternatifleri de vardır.

Sizlerle haftada 1 veya 2 video paylaşmayı düşünüyorum. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Essence Lash Brow Gel Mascara 41 11 Yorum Bu eylem değerlendirmelere götürür. Kaş kirpik için şeffaf rimeller var Gratiste falan satılıyorhaftaya bime geliyormuş kullandım işimi görüyordu bitti tekrar alıcamkirpiğe bir şey yapmıyor o ama kaş sabitlemek için güzel biraz beyaz beyaz pul pul dökülür ama çok ellememek lazım kötü gözüküyor beyaz olunca yine de Gr marka işimi görüyor.