Sahte Para

Hepsi Burada

Sahte Para. Aydının Nazilli ilçesinde polis ekipleri yaptıkları operasyonda 11 bin 500 TL sahte para ele geçirirken olayla ilgili bir kişi de gözaltına alındı. Daha basit ve standart özelliklere sahip olan sahte para kontrol makinelerinin fiyatları daha düşük seviyelerde yer alabiliyor.

Nanxing Convenient Counterfeit Money Detector Pen Fake Money Note Sahte Para Top Hot Portable Money Detector Pen Nx 797 Fake Money Money Notes Money Counter
Nanxing Convenient Counterfeit Money Detector Pen Fake Money Note Sahte Para Top Hot Portable Money Detector Pen Nx 797 Fake Money Money Notes Money Counter

Sahte basılan kağıt paraların üzerinde bulunan bu özellik büyüteç ile bakıldığı zaman deforme oluyor. Dedektör ve Sahte Tespit Cihazları. Sivasta Piyasaya Sahte Para Sürecekken Yakalandı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümü ekipleri tarafından piyasaya sahte para sürdüğü bilgisinin alınması üzerine yapılan çalışmalar sonucunda 1 şahıs yakalanırken piyasaya sürülmeye hazır sahte olduğu değerlendirilen.

Sivasta Piyasaya Sahte Para Sürecekken Yakalandı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümü ekipleri tarafından piyasaya sahte para sürdüğü bilgisinin alınması üzerine yapılan çalışmalar sonucunda 1 şahıs yakalanırken piyasaya sürülmeye hazır sahte olduğu değerlendirilen.

Sahte para üretenler bu tekniği aynen uygulamaya çalışıyor. Aksi takdirde siz de suçlu durumuna düşebilirsiniz. Para değerinin ve TL ibaresinin olduğu bu renkli şerit farklı açılardan bakıldığında renk değiştirerek altın sarısı rengine bürünür. İçlerinden birkaç tanesini seçerek bakmanız yeterlidir.