Papağan Kafesi

Hepsi Burada

Papağan Kafesi. Beklemediği şekilde bir anda kafesi parçalanan papağan olayın failini ağzına ne gelirse söyleyerek doğduğuna pişman ediyor. 1-Seçeceğiniz kafesi büyüklüğü kuşunuzun rahatça kanatlarını açabileceği ve tünek üzerinde durduğunda kuyruğunun kafes tellerine değmeyeceği büyüklükte olmalıdır.

Sehpali Papagan Kafesi Siyah Shopping Shopping Cart
Sehpali Papagan Kafesi Siyah Shopping Shopping Cart

Çok çeşitli boyut özellikleriyle üretimi sağlanan kuş kafesleri arasından kuşunuzun boyutuna uygun seçimler yapmamız gerekir. Korumalıklar hariç boyutu 100cm ye 80 cm yerden yüksekliği 180cm tekerlekli papağan kafesi 3ay kullanıldı demonte olabiliyor daha küçük kafes alıcağımız için satılıktır. 1-Seçeceğiniz kafesi büyüklüğü kuşunuzun rahatça kanatlarını açabileceği ve tünek üzerinde durduğunda kuyruğunun kafes tellerine değmeyeceği büyüklükte olmalıdır.

Dikkat edilmesi gereken diğer konular ise aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

Papağanların gagasının gücü sebebi ile punta kaynağın iyi yapılması önemlidir. 1-Seçeceğiniz kafesi büyüklüğü kuşunuzun rahatça kanatlarını açabileceği ve tünek üzerinde durduğunda kuyruğunun kafes tellerine değmeyeceği büyüklükte olmalıdır. Kafes demonte olarak gönderilmektedir kurulumu kolaydır. Best Cage Orta Boy Papağan Kafesi Siyah - 1.