Kuru Patlıcan Dolması

Hepsi Burada

Kuru Patlıcan Dolması. Muhtesrm görüntüsü ve sık sunumuyla iştah kabartan bi lezzet dolma ben çok severim tazesi kadar kuru patlıcan ve biber dolmasinida çok yapıyorum dün yapmıştım fırsat bulup paylaşamamıştım. 30 adet kuru patlıcan.

Food Panosundaki Pin
Food Panosundaki Pin

Etli Kuru Patlıcan Dolması tarifi yapılışı Etli Kuru Patlıcan Dolması püf noktaları ve adım adım anlatımıyla Sofrada. Kuru patlıcan yada kuru biberleri sıcak suyun içinde 30 dakika bekletin. Kuru Patlıcan - Biber Dolması Tarifi Yapılışı Not Ekle Tarifi Yazdır Kuru patlıcanları bir tencerenin içerisine alıyoruz ve tuzlu su ekleyip yaklaşık 10 dakika haşlıyoruz.

Kuru Patlıcan Dolması - Denizli MALZEMELER.

Muhtesrm görüntüsü ve sık sunumuyla iştah kabartan bi lezzet dolma ben çok severim tazesi kadar kuru patlıcan ve biber dolmasinida çok yapıyorum dün yapmıştım fırsat bulup paylaşamamıştım. Az yağlı kıyma 5 diş sarımsak ezilmiş 1 su bardağı pirinç 1 su bardağı pilavlık bulgur 1 tepeleme yemek kaşığı domates salçası 1 tepeleme yemek kaşığı biber salçası 2 yemek kaşığı nar ekşisi Kimyon Kuru nane Tuz Karabiber. Kuru patlıcan dolması keşkek ve gerdan çorbas. Etli Kuru Patlıcan Dolması tarifi nasıl yapılır.