Iç çamaşırı Bayan

Hepsi Burada

Iç çamaşırı Bayan. Birbirinden şık ve kaliteli ürünleri incelemek ve online alışveriş yapmak için tıklayın. Dantelli iç çamaşır modelleri bir genç kızın masumiyetinden ve ilk düşlerinden ilham alırken güçlü kadının güzelliğini de resmediyor.

Bayan Ic Camasiri Ic Giyim Panosundaki Pin
Bayan Ic Camasiri Ic Giyim Panosundaki Pin

İç Çamaşırı Bayan İç çamaşırı sektöründe mağazalar son zamanlarda oldukça farklı tarzlarda şık ve bir o kadar da kullanışlı ürünler tasarlamaya başlamıştır. Klasik balensiz dantelli şekillendirici straplez ya da dolgulu modeller satışa sunulmaktadır. Kadınlar İçin Seksi İç Giyim Ürünleri.

AYYILDIZ KADIN SİYAH PUSH-UP SÜTYEN 811.

Yıldızlar Toptan İç Giyim Ürün Kodu. ÜRÜN AÇIKLAMASIAL 296 BRALET DESTEKSİZ SÜTYEN TAKIMI 6 LI SERİ80 BEDEN 1 ADET 85 BEDEN 2 ADET 90 BEDEN 2 ADET 95 Beden 1 adetSerili olarak gönderilirB. Bayan iç giyim markaları tüm bu ayrıntıları özel dilekleri kadınların ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni çağın kadınının ruhuna hitap edecek tasarımlara imza atıyor. Şahinler Tekstil İstanbul Seyrantepede 5000m²lik kendi binasında Şahinler Çamaşırları ve ihracat markamız olan Mel-Bee markalarıyla iç giyim pijama ve penye grubunda Oekotex standartlarında ürettiği ihracat ürünleriyle ticari faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.