Evrak çantası Erkek

Hepsi Burada

Evrak çantası Erkek. Ayrıca kıyafetlerin şıklığını tamamlaması özelliğiyle de hem kadınlar hem erkekler tarafından özenle seçiliyor. Erkek Evrak Çantasıfiyatlarını ve özelliklerini en popüler en ucuz en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz.

0 Deri Guzini Erkek Evrak Cantasi Siyah 6066 Urunu Ozellikleri Ve En Uygun Fiyatlari N11 Com Da 0 Deri Guzini Erkek Evrak Can Evrak Cantasi Siyah Deri
0 Deri Guzini Erkek Evrak Cantasi Siyah 6066 Urunu Ozellikleri Ve En Uygun Fiyatlari N11 Com Da 0 Deri Guzini Erkek Evrak Can Evrak Cantasi Siyah Deri

SKUSÇ02 1kalite teknolojik deri Garantili yedek parçalar kilit tutma sapı omuz kancaları Klasik evrak çantası modeli Konforlu ve iç detaylı kullanışlı tasarım Günlük kullanım ve yoğun iş temposu kullanımına uygundur 3 adet ana iç bölme ve 1 fermuarlı iç bölme toplam 3 körük Kalem kartvizit ve. Modellerin sahip olduğu renk tarz fonksiyonellik kadar kaliteleri de aranan. Tedbirli ve disiplinli erkeklerin tercihi olan erkek çanta modelleri Pierre Cardinle her sezon yenilenir.

Ürün ÖlçüleriBoy28 cmen38 cmkısa tutma sapıarka tarafta fermuarlı bölmeiç ekte 2 adet fermuarlı bölmeiç ekte 1 adet kalem bölmesiayarlanabilir askı100 suni derikolay taşınabilirlikÜrünlerimiz birinci sınıf malzemeler kullanılarak sağlamlık dinamizm ve.

Evrak çantalarından çapraz askılı modellere. Kemal Tanca evrak çantası modellerine göz atmalısınız. Erkekler için iş çantaları koleksiyonumuz bu resmi aksesuara şık bir hava katıyor. Düşülmüş ince detaylar bir çok farklı renk deri ve kumaş seçenekleriyle tercih edebileceğiniz bu çantalar.