Elbise Askılığı

Hepsi Burada

Elbise Askılığı. Ahşap elbise askısı kullanmaktan hoşlananların favori ürünleri arasında yer alan modeller güçlü kaideleri sayesinde denge kaybı sallanma devrilme gibi problemlerle karşılaşmyor ve bu sayede en hassas kumaştan üretilmiş giysilerinizi dahi son derece başarılı bir şekilde koruyabiliyor. Personel yerel yetkililer tarafından belirlenen tüm güvenlik protokollerine uymaktadır.

Tedarikcenter Metal Konfeksiyon Askisi Ayakli Askilik Elbise Askili 2 Raf Bolmeli Trendyol Ayakli Askilik Raf Askilik
Tedarikcenter Metal Konfeksiyon Askisi Ayakli Askilik Elbise Askili 2 Raf Bolmeli Trendyol Ayakli Askilik Raf Askilik

En Yeniler Ürün Puanı. Bu durumda elbise askısı İhtiyacınız olan alanı yaratabilmeniz için size esneklik sağlar ve kıayfetlerinizi saklamak için pratik bir çözüm oluşturu. Elbise askıları her türlü kıyafetin şeklini korumak ve kırışmadan saklanmasını sağlamak için kullanılan işlevsel aksesuarlardır.

19990 TL 11990 TL.

Bebek elbise askısı seçenekleri bebeklerinizin kıyafetlerini diğer tüm eşyalardan ayrı bir noktada muhafaza edebilmenize olanak tanımaları sayesinde bebeğinizin hijyenini de rahatça koruyabilmenizi mümkün hâle getiriyor. Beyaz ayaklı elbise askısı ortama ferahlık katarak daha geniş gösterir. 19990 TL 14990 TL. Aramanızda 825 adet ürün bulundu.