Döküm Tava Fiyatları

Hepsi Burada

Döküm Tava Fiyatları. Bu ürünün ekstra indirimli son fiyatıdır Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın. Up to 6 cash back Etlerinizi en leziz şekilde pişirebileceğiniz kaliteli döküm demirden üretilen ızgara tava modellerini ve fiyatları incelemek için Zwillinge davetlisiniz.

Ozkent K 532 Granit Dokum Bazlama Ve Et Balik Tavasi Siyah Tavan Balik Tava
Ozkent K 532 Granit Dokum Bazlama Ve Et Balik Tavasi Siyah Tavan Balik Tava

Her bütçeye uygun döküm tava fiyatları Tekzen tarafından kullanıcılara sunuluyor. Paketinden çıkardığınız döküm tavayı önce ılık su ve bulaşık deterjanı ile yumuşak bir sünger yardımıyla temizleyin. Döküm tava çeşitleri ilk kullanımdan önce mutlaka ay çiçek yağı ile yakılmalıdır.

Çerez Bildirimimizde detaylandırıldığı üzere satın alım yapmanızı sağlamak alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizi sunmak için gerekli olan çerezleri ve benzer araçları kullanıyoruz.

Kuplu ahşap standlı veya ızgaralı gibi birbirinden kaliteli ve çeşitli model ve markada üretilen döküm tavalar kullanılarak hem harika aromalar üretip hem de yemeklerin besin değerlerini korumak mümkün. Her Renk ve Şekilde Döküm Tava Modelleriyle Harikalar Yaratın Kullanım amacına göre. Yapısı gereği ısıyı uzun süre muhafaza eden ve ısıyı kusursuz bir şekilde dağıtan pişirme araçları olması lezzetli et. Lava Döküm Combo Derin Tava Saplı Tencere Çap Ø26cm.