Büyük Beden Yazlık çiçekli Elbiseler

Hepsi Burada

Büyük Beden Yazlık çiçekli Elbiseler. Elbise abiye büyük beden ara. Yazın sebebiyet verdiği yükselen sıcaklık değerleri ile terlemek insan hayatına giren kaçınılmaz bir döngüdür.

Pin On Elbiseler
Pin On Elbiseler

0850 840 0048 Sipariş Takibi. Neşeli Butik Kadın Madonna Yaka Büyük Beden Şifon Elbise Nb8061. Büyük beden çiçekli elbise modelleri zengin renk seçenekleri ve küçük desen yapıları ile hem canlı ve rengarenk bir görünüm hem de ince ve zarif bir yapı sunabiliyor.

Çiçekli elbise modelleri farklı çiçek baskı modelleri ile sizlere seçim şansı vermektedir.

Sonbahar-kış sezonunda daha çok cepli bol kesim uzun ya da diz hizasında koyu renk elbiseler talep görürken ilkbahar-yaz sezonunda genellikle robadan şifon çiçekli işlemeli ve dinamik renklere sahip elbiseler tercih ediliyor. Gömlek Elbise 17995 TL Sepete Ekle. Büyük çiçekli elbiseler hangi renklerle uyumludur. Çiçek desenli elbiselerde yaş aralığı geniş olduğundan her yaştan büyük beden bayanın zevkine hitap edecek tarzda tasarlanmışViskonşifonpamuklu kumaşların kullanıldığı elbiseler kısa ve uzun kolV yakayuvarlak yakagömlek yaka gibi detaylarla şıklık kazanıyor.