Brezilya Cevizi

Hepsi Burada

Brezilya Cevizi. 6 indirim 12000 TL 11250 TL. Brezilya cevizi bilimsel olarak Bertholletia excelsa olarak da bilinir Güney Amerikada aynı adı taşıyan bir ağaçtan elde edilen besin açısından yoğun ve lezzetli bir fındık türüdür.

Brezilya Cevizli Cay 2 Kullanici Yorumluyor Healthy Tea Food
Brezilya Cevizli Cay 2 Kullanici Yorumluyor Healthy Tea Food

Brezilya cevizi hasat eden insanlar castañeros olarak bilinir ve işlenmek için fındık toplarlar. Antik Brezilya Cevizi 500 gr Antik. Brezilya cevizi bilimsel olarak Bertholletia excelsa olarak da bilinir Güney Amerikada aynı adı taşıyan bir ağaçtan elde edilen besin açısından yoğun ve lezzetli bir yemiş türüdür.

Brezilya cevizi faydaları hakkında tanıtım ve sağlık beyanı ile ilgili yasal mevzuatlara bağlı kalarak tüketiciyi yanıltıcı ve aldatıcı beyanlar ürün sayfamızda kesinlikle bulunmamaktadır.

Brezilya cevizi faydaları hakkında tanıtım ve sağlık beyanı ile ilgili yasal mevzuatlara bağlı kalarak tüketiciyi yanıltıcı ve aldatıcı beyanlar ürün sayfamızda kesinlikle bulunmamaktadır. Brezilya cevizi hasat eden insanlar castañeros olarak bilinir ve işlenmek için fındık toplarlar. 6 indirim 12000 TL 11250 TL. Brezilya cevizi Güney Amerika bölgesine özgü bir besindir son günlerde popülerliği artması sebebi ile daha yoğun bir şekilde çalışan tarımcılar cevize olan yüksek talep sebebiyle her.