Ardıç Yağı

Hepsi Burada

Ardıç Yağı. Ardıç yağı kremi aynı zamanda spor ve futbol müsabakalarında meydana gelen yaralanma ve ezilmeler için de kullanılır. Ardıç yağı kreminin Türk kültüründeki yeri oldukça büyüktür.

Ardic Yagi Dogal Yag Urunler
Ardic Yagi Dogal Yag Urunler

Tümü bugün idrar söktürücüiştah açıcı mide ağrısını boğaz iltihabınısaç dökülmesini gidericikan şekerini düşürücü olarak kullanılırderi hastalıklarındaselülit tedavisinde romatizma ve kramplarda da kullanılmaktadıregzama ve selülit için oldukça faydalıdırfazla miktarda kullanılması sakıncalıdırböbrekleri tahriş eder. Ardıç yağı kreminin Türk kültüründeki yeri oldukça büyüktür. Ardıç yağı kremi aynı zamanda spor ve futbol müsabakalarında meydana gelen yaralanma ve ezilmeler için de kullanılır.

Ciltte derinlemesine temizlik sağlayarak parlak ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

Kaşıntı egzama mantar hatta sedef benzeri rahatsızlıklar için onu deneyebilirsiniz. Eski toplumlarda ardıç odunu hem şeytani ruhları hem de. Ardıç yağı halk arasında çok fazla bilinmemesine rağmen sağlık açısından oldukça faydalı bir yağ türüdür. Ardıç yağı ne işe yarar ve ardıç yağı neye iyi gelir sorusu bu yağ hakkında bilgi almak isteyenler tarafından çok sık sorulmaktadır.