Araç Takip Sistemi

Hepsi Burada

Araç Takip Sistemi. - Akıllı Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri. Araç takip sistemi nedir sorusu aracı olan tüm kişiler tarafından merak edilmektedirAraç takip sistemi aracın ya araçların gerçek zamanlı takibinin yapılmasını sağlamak için oluşturulan bir sistemdirÖzellikle kurum ve kuruluşlar için ideal çözümler üretmektedir.

New Ios App Horizont Arac Takip Sistemi Horizont Electronic Vertriebs Gmbh Co Kg Ipod Touch Gps Enjoyment
New Ios App Horizont Arac Takip Sistemi Horizont Electronic Vertriebs Gmbh Co Kg Ipod Touch Gps Enjoyment

With its sophisticated products and targeting services manufacturing and retail segments. ARAÇ TAKİP SİSTEMİ NEDİR. Araç takip sistemlerinde kullanışlı arayüzümüz ve alanında profesyonel kadromuz ile birlikte araç takip sistemleri için sürekli yenilenen ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ NEDİR.

Araç takip sistemi araç konumlarının kapsamlı bir resmi için bu filo verilerini toplayan yazılımla her araçta otomatik araç konumu kullanımını birleştirir. Harcamış olunan yakıt miktarını ve aracın. Araç takip sistemi seçiminin sadece bir cihaz almaktan ziyade uzun yıllar sürecek bir hizmet alımı olduğunun bilinciyle hareket eden kuruluşlar alım kararı verecekleri şirketin kalıcılığı Ar-Geye verdiği önem bu konudaki birikimi en son teknolojinin takibi ile satış sonrası hizmetlerin önemini bilmekte ve kararlarını bu doğrultuda vermektedir. İşlem araç üzerine takılan cihazın uydu üzerinden bir sunucuya ve sunucudan internet bağlantısı olan bir bilgisayara ya da mobil cihaza veri akışı ile gerçekleşmektedir.